Zelfstandig Gevestigde Muziektherapeuten

 

websites

 

Drente
Muzixwijz www.aalbers.nu
Klankkleur, Instituut voor Helend Tekenen en Klankmassage-therapie www.klankkleur.nl
Flevoland
Muziekatelier De Muziekkoffer www.demuziekkoffer.nl
Friesland
Muziektherapie voor kinderen, jeugdigen en gezinnen. www.sensalavie.nl
Ruimte, Praktijk voor muziektherapie en muziekactiviteiten www.ruimte-muziek.nl 
Gelderland
Muziekpraktijk ScalaFoto huis www.muziekpraktijkscala.nl
Muziekpraktijk www.ingewijze.nl
Muziektherapie ouderenzorg www.hartmelodie.nl

Mensenhanden Muziektherapie

www.mensenhanden.nl
Muziwijs www.muziwijs.nl
Muziekpraktijk Modulatie www.muziekpraktijkmodulatie.nl/
Muziekpraktijk Helenderwijs www.helenderwijsmuziek.nl

Hyperdepiep Muziektherapie

hyperdepiepmuziektherapie.wordpress.com

Ulrich Psychotherapie   www.nijmegen-psychotherapie.nl
Praktijk voor muziektherapie (Barbara Krantz) www.muziektherapie-nijmegen.nl
Van Essen Praktijk voor Muziektherapie www.therapeut-info.nl
Terapeuticum Venkelveld www.therapeuticumvenkelveld.nl
De Grondtoon, Praktijk voor muziektherapie www.muziektherapie.info
SONANTA www.sonanta.nl
Muziektherapie, muzieklessen en klankmassage www.spelenmetklank.nl
Groningen
Muziektherapie Kooistra www.muziektherapiekooistra.nl
Muziektherapiepraktijk Sarrazin www.muziektherapiesarrazin.nl
Harppraktijk Kathelijne Schelfhout www.harples.net
Muziektherapie voor kinderen, jongeren en gezinnen www.nadinespigt.nl
Balans-Muziek www.balans-muziek.nl
Limburg

Liesbeth van den Essen � Cox

Psycholoog en muziektherapeut

www.essential.nl/liesbeth/tips.htm
De Muziekkameleon www.demuziekkameleon.nl
Stichting Papageno www.stichtingpapageno.nl
Musica Humana www.musicahumana.nl
Thuis in muziek www.thuisinmuziek.nl
TCA (Therapeutisch Centrum Annadal) www.tca-maastricht.nl
Something-els www.something-els.com
Systemic Listening Therapy www.prisma-app.nl
Noord-Brabant
Praktijk voor vaktherapie Breda www.vaktherapiebreda.nl
LevendeMuziek www.levendemuziek.eu
Muziekpraktijk Rosmalen www.muziekpraktijkrosmalen.nl
Muziektherapie voor kinderen en volwassenen www.muziekatelier-roosendaal.nl
Renske Wolfs Muziektherapie

www.renskewolfs.nl

Fresh melody www.freshmelody.nl
Anna Liem www.muziektherapie-autisme.nl
Muziek in Mind www.muziekinmind.nl
Praktijk voor Muziek - Aan Huis www.praktijkvoormuziek.nl
Soundfulness www.soundfulness.com
Pi� Mosso www.piumosso.nl
Muziektherapie Renske Wolfs www.renskewolfs.nl
Poco � Poco www.pocoapoco.nl
't Creatief Collectief www.creatiefcollectief.nl
Noord-Holland
De Nieuwe Klank www.denieuweklank.nl
123 muziektherapie www.123muziektherapie.nl
Speciale Muziekles www.specialemuziekles.nl
Praktijk voor muziektherapie www.muziektherapie-amsterdam.nl
't Creatief Collectief www.creatiefcollectief.nl
'Maatsoort', Kinderen en jongvolwassenen met autisme en/of gedragsproblemen www.maatsoort.nl
Resonans www.resonans.nl
Melos, Centrum voor Ortho Agogische Muziektherapie www.melos.nl

Muziek en Therapie

voor autitische/autistiforme kinderen of jongeren.

www.sites.google.com/site/muziekdiederick/
Overijsel
Muzizo www.muzizo.nl
Sita de Jager Muziektherapie www.sitadejager.nl
Eigen Wijs, praktijk voor muziektherapie www.eigenwijsmuziektherapie.nl
Alfa Therapie www.alfatherapie.nl
Muziekonderwijs Genemuiden www.muziekonderwijsgenemuiden.nl
Mpulse - muziektherapie, -coaching en -activiteiten www.praktijk-mpulse.nl
Muziekpraktijk Weerklank www.muziekpraktijk-weerklank.nl 
Maatschap ViaMuziek www.viamuziek.com
Invloed van het geluid van klankschalen. www.deklankschaal.nl
MusiXander, Muziektherapie en Muziek-agogische activiteiten www.musixanders.com
NotaBene www.nbrecords.com
Utrecht
JoKoM www.jokom.nl
Coramuze-praktijk voor muziektherapie www.coramuze.nl
Reflectieklanken - Jennifer Zantopp www.reflectieklanken.nl
Spraakmuziektherapie www.spraakmuziektherapie.nl
Musispectrum www.musispectrum.nl
Caloroso www.caloroso.nl
Therapie en activiteiten op maat www.herstelmuziek.nl
Eigen praktijk PAMPA www.praktijkpampa.nl
Pantheon, praktijk voor muziektherapie en NLP www.gemmaemons.nl
Terra Voice, Instituut voor Muziek- en stemtherapie www.terravoice.nl
Muzis, Praktijk voor muziektherapie te Utrecht www.muzis.net
Zeeland
Renske Breeman -  Muziek en Muziektherapie www.renskebreeman.nl
Muziektherapie Zeeland www.muziektherapiezeeland.nl

Jackie Heideman -

muziektherapie, therapie en begeleiding

www.jackieheideman-muziektherapie.nl
Tomatis Goes www.tomatis.nl
Gestalttherapie & Muziektherapie www.gestaltpraktijkzeeland.nl
Klinker klankwerk en muziektherapie www.deklinker.net
Kleurmuziek www.kleurmuziek.com
Zuid-Holland  
Muziektherapie Barendrecht www.muziektherapiebarendrecht.nl/

Henrike Sijrier Muziekgenoot

www.muziekgenoot.nl/
Kresko tra la Muziko www.kreskotralamuziko.nl
Linda Boxman Muziektherapie www.lindaboxmanmuziektherapie.nl
Muziek van de stilte www.onyxmuziek.nl

___________

   Stichting Muziektherapie

20.12.2016